Zachovejte ve vztahu zamilovanost

První týdny či měsíce vztahu bývají opravdu pohádkové. Dlouhé procházky, klábosení dlouho do noci a neustálé projevy lásky. Když toto počáteční pobláznění odezní býváme častokrát smutní a přemýšlíme, zda nás má partner stále rád. Ve většině případů se není čeho bát. Neznamená to, že jejich city k nám ochladly, jen smýšlejí racionálněji. Pokud nám ale trochu té vášně schází, přináším vám pár rad, jak ji do vztahu zase začlenit, a přitom si zachovat stabilitu.Zamilovaný pár

Romantické zážitky

Jistě si dobře pamatujete, když jste s partnerem podnikli poprvé nějaký výlet. Drželi jste se za ruce a vyměňovali si zamilované pohledy. Při pomyšlení na tyto vzpomínky vás určitě příjemně šimrá v břiše a rádi byste je s partnerem znovu oživili. Naplánujte si společný program, kdy se vrátíte v čase a zažijete nějaké dobrodružství. Vyražte do přírody, za hranice, poznávejte nové věci. Uvidíte, jak se vám do vztahu vrací příjemný pocit podobný tomu, když jste začínali randit.

Komunikujte

Klíčem ke spokojenému vztahu je samozřejmě komunikace. Občas je těžké najít si ve všem tom chaosu, práci a povinnostech chvíli na poklidný rozhovor. Ale pokud chcete udržet vzájemný respekt a být si blíž, je třeba čas od času probrat nejen to dobré, ale I špatné. Promluvte si o tom, co vám dělá radost stejně tak jako o tom, co se vám nelíbí a rádi byste to změnili. Dejte prostor protějšku vyjádřit také svůj pohled na věc. S čistým štítem budete mnohem spokojenější.Šťastní partneři

Překvapte

Vymyslete pro svého miláčka něco speciálního! Zarezervujte noc v romantickém hotelu, připravte báječnou večeři nebo mu do práce přineste oběd. Ve fantazii se meze nekladou a vy nejlépe víte co ocení. Nebojte se a projevte svůj zájem. Buďte tady pro něj. Když uvidí váš zápal a laskavost, bude mít chuť vám to nějak oplatit a vy si tak přijdete na své. Zapojte fantazii!

Zapomeňte na malichernosti

Vyhněte se zbytečným hádkám kvůli maličkostem. I přesto, že vás to v tu chvíli může trochu zamrzet, nekažte si náladu. Zhluboka se nadechněte, podívejte se mu do očí a usmějte se. Ukažte, že jste nad věcí a v pohodě. Váš svěží přístup se mu bude jistě zamlouvat a ocení, že se neocitl pod palbou argumentů či nadávek. Buďte v pohodě, nedělejte si vrásky.