Co je na americké hypotéce tak zajímavého?


Na co si půjčíte a od koho jsou dvě základní otázky před návštěvou http://www.medlovhotel.cz/nabidka/4399-navstevou-pro-budoucnost.html jakékoli bankovní instituce. I když často ani nemusíte opustit svůj obývák. Americká hypotéka bez registru je určena pro všechny, kdo mají záznam v registru dlužníků, nemají pravidelný či vysoký příjem a potřebují peníze ihned. Tento neúčelový úvěr vám přitom dá možnost pořídit si cokoli, po čem momentálně toužíte.
 rychlé peníze dolar

Svobodné využití financí

První, co byste měli vědět je fakt, že je tato půjčka neúčelová. To znamená, že i když jde o hypotéku, tak finance nemusíte použít jen na koupi, stavbu nebo rekonstrukci nemovitosti. Můžete je totiž použít na cokoli. Úrok je oproti spotřebitelské půjčce mnohem nižší, ale naopak oproti klasickému úvěru na nemovitost vyšší.
 
Zažádat můžete až o 70 procent z odhadu kupní ceny nemovitosti, kterou použijete jako zástavu. Plánujete-li rekonstrukci nebo koupi nového bydlení, výhodnější pro vás zajisté bude klasická hypotéka. Na druhou stranu, pokud máte zájem o nákup něčeho mimo běžné limity, je to pro vás ideální možnost financování. Využít ji můžete na nové auto, ale také na začátek podnikání.
 

Vyšší úroková sazba

V současnosti se sazby pohybují kolem 4 procent p.a. (za rok), což je poměrně běžná hodnota. Myslet ale musíte na to, že přesný úrok zjistíte až přímo od společnosti, která ho stanovuje podle tzv. scoringu. To znamená, že čím lepší je vaše bonita, tím nižší procenta získáte. Chcete-li trochu srazit konečnou cenu, sledujte akce jednotlivých společností na sazby, příspěvky na odhad apod.
 finance nákup domu

Běžné doklady

Velkou výhodou je i to, že nemusíte dokládat žádné šílenosti. U klasické banky stačí potvrzení o příjmu od zaměstnavatele, pár výpisů z účtu a doklad totožnosti. V případě podnikatelů požadují místo potvrzení od zaměstnavatele doklad od finančního úřadu o bezdlužnosti a ověřenou kopii daňového přiznání. U nebankovní společnosti tolik papírů ani potřebovat nebudete. 

2.5/5 - (2 votes)