Huawei Y6 Prime

Huawei Y6 Prime vyšel již před dvěma lety, a proto už s ním má spousta uživatelů bohaté zkušenosti. Vyplatí se za svou cenu zakoupit, nebo ne?

Huawei Y6 Prime

Poměr cena/výkon

Huawei hodně míří na lidi střední cenovou kategorií, aby zaujal masy lidí, jenž nechtějí dávat za mobil zbytečně velké částky, když můžou mít za pár tisíc slušné zařízení. A přesně tohle se týká modelu Y6 Prime, a proto pojďme o něm společně zjistit něco více. V krabičce nečekejte žádné zázraky, ovšem ochranná fólie rozhodně potěší. Nečekejte zde žádnou bytelnou konstrukci, ale použitý plat je naprosto dostačující a rozhodně se nemusíte bát žádného prohýbání.

bíli mobil

Povšimněte si nádherných zaoblených hran, díky kterým padne mobil přímo do ruky a nebude Vám klouzat. Umístění ovládacích prvků je klasické, takže je najdete naprosto intuitivně. Překvapí i čtečka otisků prstů, jenž funguje naprosto jak má a rozhodně k ní nejsou žádné výhrady. Displej je dostatečně velký, ale žádné zázraky v rozlišení nečekejte. Rozhodně se musí pochválit i hardware, protože ten dosahuje slušného výkonu s dobrou pamětí.

Ochranné prvky

Bohužel i tento mobil je náchylný k poškození, a to nejvíce na displej. Proto je potřeba mechanickému poškození zabránit, aby mobil stále vydržel nádherný a bez jediného škrábance. Říkáte si, že je tento cíl nereálný? Pak se rozhodně mýlíte, protože pokud vyberete kvalitní ochranné výrobky, tak se zařízení skutečně nic nestane. Základem je Huawei Y6 Prime 2018 kryt, protože ten zamezí rozbití například pádu z velké výšky. Na výběr máte spoustu elegantních provedení, jenž design Vašeho mobilu výrazně zlepší a odliší od sériových kusů. Kryt pořídíte za pár korun, což se za jeho služby opravdu vyplatí. Rozhodně nezapomeňte ani na tvrzené sklo, jenž zamezí poškrábání či prasknutí drahého displeje.

mobil v pouzdru

Sklo jednoduše nalepíte a Váš mobil je rázem v mnohem větším bezpečí. A proto je rozhodně dobré zakoupit tyto výrobky ihned po koupi samotného mobilu, protože jeho rozbití by Vás jistě nepotěšilo.

5/5 - (1 vote)