Vystřílejte si nové přátele

Společná hra je výborným prostředkem, jak poznat jeden druhého a jak se spřátelit s novými lidmi. Proto, pokud nevíte, jakým způsobem byste mohli zpříjemnit pracovní vztahy, navrhněte svým kolegům návštěvu některé arény a přijďte si společně zahrát opravdovou pecku mezi současnými hrami. Tento nápad je hojně využíván i v případě, že nevíte, co dát svému dítěti k narozeninám.

billboard-left

  • Pokud ve vašich žilách koluje alespoň deci dobrodružné krve, pak je laser game to pravé i pro vás.

Tuto hru mohou hrát tři hráči, ale pro lepší zábavu je doporučováno zvýšit počet nejméně na šest. Alespoň bude na koho střílet. O tom to právě je. Cílem hry je postřílet co nejvíce protihráčů. Nemusíte se obávat. NEJDE O SKRYTÝ TERORISTICKÝ VÝCVIK. Střílí se tu laserovým paprskem, který nemá za úkol fyzickou likvidaci nikoho z hráčů. Každý účastník má na sobě speciální vestu, která snímá elektronické paprsky. Kromě toho funguje i jako počítač zásahů. Hra je tedy férová a nikdo v ní nemůže žádným způsobem podvádět.

Na chvilku v jiném světě

Ačkoliv tato zábava trvá pouze čtvrt hodiny, dáte si za tu dobu opravdu do těla. Je to čas, který je doslova nabitý adrenalinem. A je úplně jedno, jestli hrajete v týmu nebo jste každý proti každému. Pobíháte mezi překážkami a za každou cenu se snažíte vyhrát.

  • Ono vás to totiž zcela pohltí a vy na chvíli zapomenete na to, že existuje ještě nějaký svět mimo arénu.
  • Je to tedy naprosto skvělá věc pro odreagování se.
  • Tady si skutečně vyčistíte mozek a přepnete ho alespoň na chvilku do jiného programu.

billboard-right

O zdraví nebo dokonce život se rozhodně nemusíte bát. Není tu nic, co by mohlo, byť jen sebeméně uškodit. Laserového paprsku, kterým po sobě budete střílet, se také nemusíte obávat. Neublíží ani nositelům brýlí a ani kontaktních čoček. Vše je tedy naprosto bezpečné a opravdu jen zábavné.