Hypotéka, která staví, realizuje, nakupuje i zbavuje dluhů

Když se řekne hypotéka, tak každý si okamžitě představí finanční produkt banky, díky kterému si můžete pořídit nové bydlení nebo zaplatit rekonstrukci.
Ano. Do banky vždy vedou první kroky v případě zajištění hypotéky, kterou klient následně využije na pořízení bydlení. Jsou však i jiné záměry, které vyžadují financování, například v případě podnikání. Jaké však přijde překvapení, když banka vaší žádost zamítne.

nový domov

Je ještě jiná šance získat vysokou částku formou hypotéky?
Ano je. Například https://nebankovnihypoteky.net/hypoteka-bez-registru/ vám ujasní, jak snadné je získat hypotéku nebo americkou hypotéku u nebankovní společnosti.
Když jde o podnikatelský záměr, tak nejlepším řešením je americká nebankovní hypotéka, která je zaměřena především na podnikatele a firmy.
Díky tomuto řešení můžete konečně realizovat podnikatelské plány, podpořit již vzniklé podnikání, pořídit si vše potřebné nebo dokonce vyplatit dluhy, které vznikly právě z podnikatelské činnosti.
Vaše žádost bude přijata i přes záznamy v registrech dlužníků nebo nedoložení příjmů. Z toho důvodu obvykle banka úvěry zamítá. Nebankovní společnost se ani v tomto případě neotočí zády.

Pro úspěšné získání stačí udělat pouze pár jednoduchých a velice rychlých kroků:
· Vyplnit a odeslat online žádost
· Mít k dispozici nemovitost jako formu ručení
· Poslat fotografie nemovitosti dle požadavků
· Podepsat potřebné podklady

klíče

Vše jde natolik rychle, že o schválení se dozvíte již do 24 hodin a peníze získáte ihned po podepsání smlouvy.
Následně vás čekají další výhody jako třeba splatnost až na 30 let, přijatelný úrok srovnatelný s tím bankovním, nízké splátky i možnost předčasného splacení bez nesmyslných sankcí.
Na vás je již pouze pravidelné a včasné splácení, díky kterému se nedostanete do zbytečných potíží.