Svatba snů, kterou si můžete dovolit

Téměř každá malá dívka sní o velké svatbě, krásných bílých šatech jako pro princeznu, a úžasném ženichovi. Ačkoliv to poslední je pouze na vás, zbytek se může stát realitou kdykoliv. A že velká a krásná svatba něco stojí? Jde to udělat i levněji, aniž by celkový zážitek ztratil kouzlo. Kde tedy ušetřit?

svatební focení

Svatební šaty

Zvlášť pokud se jedná o první svatbu, měly by být svatební šaty dokonalé, přesně takové, o jakých nevěsta sní. Krásné svatební šaty však stojí spoustu peněz. Jak tedy sehnat ty pravé, aniž by vyšly dráž, než celá svatba? Svatební šaty si můžete půjčit v dobrém svatebním salónu. Zapůjčení stojí méně peněz, a na jeden den vám bohatě postačí. Pokud však máte strach, že šaty zničíte, nebo zkrátka jen toužíte po vlastních, zkuste zabrousit do výprodeje svatebních šatů https://www.svatebni-saty-spolecenske-plesove.cz/saty/vyprodej-svatebnich-satu/, kde můžete ulovit jedinečné šaty za příznivější cenu. Šaty lze také koupit z druhé ruky, tam ale riskujete, že vám nebudou sedět. Ve svatební den totiž musí být vše perfektní, a jen v salonu vám upraví šaty přímo na míru. Který svatební salon navštívit? Svatební salon Zoryana Stekhnovych je kombinací vkusu, velkého výběru, nejlepší kvality, i dostupných cen.

Obřad

Toužíte po kouzelném obřadu, ale nejste nábožensky založení, takže kostel není to pravé pro vás? Radnici nechte až na konec, a podívejte se po jiné možnosti. Svatební obřad totiž můžete mít téměř kdekoliv. Většina starostů nemá problém za mírný poplatek přijet na vámi zvolené místo, a oddat vás právě tam. Můžete si pro tento účel pronajmout krásný park, zámeckou zahradu, nebo jiné vámi oblíbené místo. Pokud však nemáte dostatek financí, svatba může být kouzelná i na louce, nebo na dobře upravené zahradě. Chce to jen trochu fantazie.

házení rýže

Hostina a oslava

I k hostině a oslavě si můžete pronajmout restauraci, nebo jiné kouzelné místo. To však vždy stojí spoustu peněz. Hostinu si ale můžete připravit sami, za pomoci rodiny a přátel, a uspořádat ji kdekoliv. Třeba na chatě, kde nabídnete hostům i přespání, za které byste v hotelu zaplatili majlant.