Půjčka i pro nedokonalé žadatele

Když potřebuje podnikatel půjčku, nejednou se hodně naběhá, začne-li s pokusy o její získání u bank. A to proto, že banky s jejich pevně danými pravidly nejednou dlouho prověřují, aby nakonec žádost zamítly. A to i tehdy, kdy by se to dalo s trochou dobré vůle vyřídit i kladně.
A když takový odmítnutý žadatel nakonec skončí u nebankovních poskytovatelů, je nejednou přímo překvapen, jak jednoduše lze získat půjčku zde. A to klidně i tehdy, když má dotyčný poměrně nízké daňové přiznání a někdy dokonce i pověst pošramocenou nějakým tím záznamem v registru dlužníků.

pojištění

Protože třeba takové nebankovní hypotéky bez registru jsou učiněným snem každého ne zase až tak dokonalého žadatele-podnikatele. Sice se i zde zkoumají příjmy a registry dotyčné osoby, ovšem ne s úmyslem najít důvod k odmítnutí. Zde se totiž i takovéto nedostatky často tolerují a prostředky určené pro podnikání tu tak lze bez větších obtíží získat. A to klidně již s tříprocentním úrokem, standardně však s úrokem od šesti procent.

Stačí tu dát do zástavy nemovitost a rázem lze žádat půjčení financí do podnikání ve výši až sedmdesáti procent odhadní ceny oné nemovitosti, s roční až třicetiletou lhůtou splatnosti, ovšem pochopitelně i s možností vše kdykoliv bez sankce splatit předem. S úroky podobnými jako v bankách, bez poplatků předem, bez zbytečné byrokracie a s rychlou výplatou, často už do čtyřiadvaceti hodin od zaslání podkladů.

měšec

Stačí zaslat několik fotografií zmíněné nemovitosti, vyplnit pár údajů a už to jede.
A zkrátka nepřijdou ani spotřebitelé, kterým není hypotéka bez registru určena, protože pro ty tu lze zjednat vhodnou nebankovní hypotéku též. Rovněž s tolerováním některých záznamů v registrech dlužníků, rovněž s tolerancí nepříliš vysokých příjmů, pokud tyto nebrání splácení, rovněž s možností čerpání financí do čtyřiadvaceti hodin a až třicetiletou lhůtou splatnosti a s úroky nejednou podobnými těm bankovním. Navíc s možností využití spoludlužníka, žádá-li tu o půjčku člověk, jenž nedoloží příjem. I pro takové se tu nastaví splátky tak, aby dokázali vyhovět požadavkům.
Takže šanci má každý. Každý, komu je zapotřebí pomoci.