Tvrzené sklo Vám poslouží stejně účinně

Krbová kamna máte vážně pěkná. Moderní, obložená kamenem. Pěkné, jen co je pravda. A podlaha v místnosti, kam je chcete umístit, je stejně elegantní a krásná. A tam musíte dát plechový a navíc černý podklad pod kamna? Nebo se budete soužit s položením kamenného kousku podlahy? To bude jako pěst na oko. Veškerá elegance se rázem vytratí. Jenže to zřejmě neznáte tvrzené sklo pod kamna, které by Vaše přemítání určitě vyřešilo!

krb

Pod kamny prostě musí něco být
Ať chcete, nebo ne, pod krbová kamna musíte umístit plochu, která nebude hořlavá, a která musí zároveň vypadat elegantně a nenásilně. Jinak by Vaše místnost ztratila ten punc dokonalosti. Věřte, nebo ne, ale s tvrzeným sklem pod kamny budete spokojeni nejvíce. Tento materiál je přímo určen pro Vaše účely.

  • Není hořlavý, zachytí tudíž sebemenší jiskřičku, nebo žhavý uhlík, který může ve finále dokonat pohromu.
  • Vypadá úžasně, protože nechá vyniknout do posledního kousku vzhled Vaší skvělé plovoucí podlahy.
  • Sklo je průhledné. A dobře se udržuje v čistotě, když se popel dostane z krbových kamen ven.
  • A v neposlední řadě je téměř nerozbitné, protože sklo pod krbová kamna je tvrzené! A to je důvodem pevnosti skla.

A protože pod krbová kamna musíte umístit tento bezpečnostní prvek, vypadá to, že tvrzené sklo bude tím nejlepším řešením, nemyslíte? Máte nějaké požadavky. A ty Vám tento bezpečnostní podklad splní v každém směru.

kamna

Rozhodněte se sami
Je dost možné, že nevěříte sklu, které by vydrželo teplo od kamen, nebo které by se nerozbilo při prvním nemotorném pohybu s pohrabáčem. Proč by se ale tak dobře prodávalo, kdyby se tyto obavy staly pravdou? Není na škodu si pročíst reference, nebo si promluvit s prodejcem. Nechte si všechno do posledního detailu vysvětlit. Stojí to za to. Budete mít přece nějakou záruční lhůtu, která Vám opravdu zaručí kvalitu tvrzeného skla pod kamna.