Proměňte své schodiště v jedinečný doplněk díky jednoduchým tipům

Máte dvoupatrový dům nebo dokonce loftový byt? Pokud ano, tak patříte zajisté mezi velké šťastlivce. Když už celé dny běháte po schodech, proč si je nepřizpůsobit podle svého a neudělat z nich ozdobu svého domova? Věřte, že to můžete udělat, a to velmi jednoduchými a levnými metodami. Nebudou vás stát víc než pár set korun a přitom osvěžíte nedílnou součást svého domu.

Schodiště moderní interiér

Možností je opravdu hodně

Nezáleží na tom, jaký druh si zvolíte. Každé lze nějakým způsobem vylepšit a udělat více osobitým. Samozřejmě při koupi přístupu do dalšího patra nesmíte zapomínat bezpečnost. Zábradlí na schodiště kmkdesing.cz může být stejně jedinečné, jako samotné schodiště. Musíte si jen správně vybrat a nechat si poradit od zkušených odborníků.

Šatna, knihovna nebo velká skříň na cokoli

Kreativita je v oblasti bydlení velice důležitá. Když ji dokážete správně zapojit (nebo se poradit s designérem), můžete si vytvořit ve volném prostoru prakticky cokoli. Toto místo je ideální pro šikovně schovanou knihovnu, úschovnu pro vaši sbírku bot, anebo jednoduše velkou skříň, do které můžete dát cokoli jen budete potřebovat uložit.

https://www.youtube.com/watch?v=gXt1KoR8d4w

Zajímavá tapeta

Máte-li plné nášlapy, můžete ozdobit jejich přední část. Dekorativní tapety dnes nejsou vůbec drahé a sehnat můžete všechny možné barvy i vzory. Stačí si jen vybrat. Předtím, než tapetu nanesete, měli byste se ujistit, že je povrch odmaštěný a skutečně čistý. Poté si můžete uspořádat jedno zábavné odpoledne, zapojit i děti a udělat ze svého domova hezčí a barevnější místo.

Obývák schody komoda

Šikovné podesty se skrytým prostorem

Úložného prostoru není nikdy dost. Pokud máte na cestě do patra menší podesty, můžete je efektivně využít na deky, polštáře a další věci, které tak často nepotřebujete, ale je dobré je mít po ruce. Nechte si vyrobit duté podesty, do kterých budete mít snadný přístup, budou vypadat naprosto běžně a přitom skrývat poklady.