Takže chcete koupit dům?

Ano, už zase doma s dětmi budeme asi ještě dlouho. Učit se s nimi, zabavit je a venku je plno lidí, tam se můžeme nakazit velmi rychle. Město je město, tady je nebezpečí nákazy koronavirusem velké. Pomyslete jen na výtah v panelovém domě, kolik lidí se tam potkává. Také vaše finanční podmínky už nejsou tak velké. Musíte se díky tomu, že pracujete z domu dost omezovat ve svých výdajích. A to chcete ještě koupit dům?

Mobilní dům

Něco máte našetřeno, ale na dnešní dobu je to velmi málo. A půjčku si v dnešní době snad vezme jen málokdo. Asi by to byl velký rodinný hazard. Takže co uděláte, jaro se blíží a kdoví co se bude dít. Jeden nápad by tu byl. Existuje možnost za o hodně menší peníze si koupit mobilheim, tedy mobilní dům, který se obchodně označuje jako mobilheim. Tady se skutečně jedná o jeden z nejlevnějších druhů obydlí. Přitom se zde nejedná o nějakou mrňavou zahradní chatku nebo maringotku. Ne, tyto domy mají sice nízkou cenu, ale to není, a to vůbec není na úkor kvality. A velikosti jsou podobné jako vnitřní prostory normálního bytu. Jen s tou výhodou, že neplatíte za nájem a také již nebudete muset platit za výtah či úklid kolem domu. Navíc se mobilheimy mohou bez problémů zařadit k domům, které se označují jako nízkoenergetické. Mobilní domy prodej jsou plně vybavené pro váš rodinný život.

Mobilní plážový dům

No jo, ale co pozemek, kde ho nyní koupit? Pokud nemáte v blízkosti rodinu na vesnici, kde byste mohli na kousku jejich zahrady ustavit svůj nový přivezený dům, tak máte možnost si pozemek pronajmout od známých nebo i cizích lidí. A že jsou plně vybavené pro váš rodinný život? Ano, jsou zde například dvě ložnice a obyvák, skříně, postele, pohovka, zařízená kuchyně s lednicí, myčkou nádobí, kompletně zařízená koupelna a wc. Co si více přát, a nebojte, domy díky kvalitní izolaci jsou obyvatelné celoročně.