Neztrácejte čas s náhradou škody při dopravní nehodě a oslovte odborníky

Lidé nejsou andělé a dopravní nehody se jim stávají. Někdy můžete být opatrní až do nebes, ale ten druhý účastník dopravního procesu si zrovna potřebovat zatelefonovat milence, že se mu po ní stýská přestane se věnovat plně řízení a probere ho až třeskot plechů. Možná ho uzemní airbag a vy bohužel sdílíte s ním to samé, jen na druhé straně. V tu chvíli si na něm nic nevezmete. Dost možná, že budete i v šoku a budete rádi, že jste vyvázli s lehčími oděrkami anebo menšími zlomeninami, ale žijete!

řidič telefonuje

V tu chvíli asi neřešíte náhradu škody, ke všemu se dostanete až později, po ošetření lékařem nebo po propuštění z nemocnice, kdy budete moci zase přemýšlet. Jenže ne každý řidič, který způsobí dopravní nehodu, se chce znát ke své odpovědnosti a někteří se bohužel snaží svalit vinu na vás. Jindy také pojišťovny nedostojí svým závazkům a plnění poskytují v jiné a nižší výši, než vám ze zákona náleží.

Jestliže máte podobnou zkušenost a dopravní nehodu jste prokazatelně nezavinili, ale nemůžete se domoci náhrady škody v plné výši, na kterou máte nárok, oslovte poradnu on-line, která se věnuje pomoci řidičům v nouzi. A pomáhá jim při řízení v náhradě škody. Jestliže nemáte znalosti zákonů a nerozumíte právním kličkám v paragrafech zákonů, neztrácejte zbytečně čas a obraťte se na profesionály, kteří spolupracují s dopravními experty i advokáty a vědí, jak vymoci pro vás to správné plnění.

poškozené auto

Věřte odborníkům a na nic už nečekejte. Sdělte jim nejdůležitější informace, odešlete všechny dokumenty, které by mohli potřebovat, smlouvy s pojišťovnou a dosavadní komunikaci.

Výše náhrady škody je individuální a musí se posuzovat s ohledem na zákonné ustanovení a vystaveného lékařského posudku. Máme ověřené zkušenosti, že po prozkoumání naším znalcem, dojdeme u klienta při revizi odškodnění více než k trojnásobku vyplaceného odškodnění. Vy nemáte žádnou kontrolu, ale my víme, kam se máme podívat a co je nutné prozkoumat!