Nové vozidlo skýtá více výhod než ojeté

Většina lidí alespoň někdy potřebuje auto k nějakému účelu – na výlety, do práce, na návštěvy, na nákupy či na zaplnění místa v garáži. Zda si ale pořídit nové nebo ojeté vozidlo, , představuje pro každého člověka chvilku k zamyšlení.
šedé Audi.jpg
Současné automobilky nabízí mnoho benefitů
Výhodný leasing s nulovou akontací, servis a služby po celou dobu splácení. Dnes už běžné bonusy, na které společnosti lákají zákazníky. Stále populárnější se stává možnost splácet auto nízkou splátkou za měsíc v řádu několik tisíc korun, možnost neustálého servisu a k tomu dostanete nové vozidlo. Po několika letech dostanete auto úplně nové a splácíte stále stejnou částku se stejnými výhodami.
mechanik pod autem.jpg
Ojeté osobní automobily můžete sehnat v perfektním stavu
Auto pár let staré, k dispozici za několik desítek tisíc korun, bez škrábnutí a nehod, po prvním majiteli. Kdo by nechtěl takovéto auto, když si nemůže dovolit nové. Pozor si ale dejte, aby nabídka nebyla podvodná, vždy si jeďte automobil prohlédnout, nejlépe s nějakým kamarádem, který se v autech vyzná a upozorní vás na možné mouchy.
Pro líného muže ojetinu!
Štve vás, jak se váš muž po příchodu z práce natáhne na gauč, zapne televizi a celý večer nic nedělá a vy tak nemáte svůj klid doma? Pokud umí opravovat auta, souhlaste s koupí ojetiny. Jednou prostě přijde chvíle, kdy bude auto nutně potřebovat a nebude s ním něco v pořádku a bude ho muset opravit, aby mohl své vozidlo využít. Večer proto opustí váš byt, klidně i několik hodin stráví v garáži a vy ho tak nebudete mít stále na očích a také si dopřejete chvíli klidu na pohovce.
Náročné zákazníky uspokojí více nový vůz
Možnost vybrat si výkonný motor, lepší autorádio a navigaci, autopotahy, barvu a další nepřeberné množství funkcí a v dnešní době stále populárnějších technologií, vidí jako výhodu mnoho lidí. Pokud někdo má k dispozici peníze, půjčku či výhodný leasing, neváhá ani minutu si obstarat auto svých snů se vším všudy.