Zrcadlo, zrcadlo, pověz mi…

Těžko si bez této lesklé, věci a lidi odrážející plochy, asi představíte svůj dům či byt. Některé osoby (zejména pak ženského pohlaví) bez ní nevychází ven a mají ji vždy v nějaké podobě v menší formě při sobě – v kabelce, batohu, či jen tak v kapse.
postavy před zrcadlem
Zrcadla jsou nejen praktickými pomocníky ve snaze o úpravu zevnějšku v případě, že chceme na druhé udělat dojem, nebo si alespoň osobně neutrhnout mezi ostatními ostudu. Alle mohou být zároveň také skvělým designovým prvkem pro zkrášlení Vašeho domova, dokreslení jeho prostoru i nádechu, který byste mu rádi vtiskli.

Jak z praktických, tak také z estetických důvodů je možné v nabídce nejrůznějších prodejen narazit na celou řadu typů zrcadlových ploch, z nichž si z pozice zákazníka lze dobrovolně zvolit nejen tu cenově nejvýhodnější, ale zejména tu, jenž Vám učiní největší radost i svým vzhledem.
 zrcátko do kabelky
K těm nejzákladnějším možným variantám zrcadel lze řadit následující:
·         Obyčejné zrcadlové plochy – jedná se o zrcadla různých výšek a šířek, bez rámů či jiných připojených doplňků, která mohou být kulovitého, oválného, čtvercového, obdélníkového či jiného geometrického tvaru.
·         Zrcadla s nejrůznějšími rámy či jinak řešenými ohraničeními – povětšinou se jedná o cenově dražší zrcadlové plochy, jež vzbuzují ve vlastnících pocity exkluzivity, či třeba starožitného původu.
·         Zrcadla s připojeným osvětlením – protože cílem je se v zrcadlovém odrazu vidět, je nutné, aby v případě šera či tmy byl vlastník schopen užívat zrcadlo stejně, jako za denního poledne – pro tyto situace někteří výrobci nabízejí produkty s již připojeným či vestavěným osvětlením zajišťovaným buď žárovkou, nebo i zářivkami.
·         Nalepovací zrcadlové plochy – ano, i za pomocí běžné samolepky je možné vytvořit zrcadlový efekt ve Vaší koupelně či kterékoli jiné místnosti. Samolepky bývají poměrně levnou záležitostí a například v situaci, kdy se musíte stěhovat, Vám usnadní práci, jelikož se nebudete muset namáhat s převozem zrcadla do nového bydliště.