Velká láska

Láska v tomhle světě musí být. Já si pamatuji, když jsem se poprvé zamilovala. Myslím ale takovou lásku, která už je vážná a veliká. To mi bylo devatenáct let. A pamatuji si to naprosto přesně, protože jsem svou první lásku potkala ve svých devatenácti letech, když jsem slavila narozeniny. Musím říct, že tehdy to byla opravdu parádní párty! Takovou narozeninovou párty jsem nezažila ani na své osmnácté narozeniny. A to musím říct, že mé osmnácté narozeniny byly opravdu divoké a perfektní. Na osmnácté narozeniny se vůbec nezapomíná, že ne? A já stále na ně vzpomínám s nostalgií a s láskou.

Láska je někdy divoká.

Nicméně ale devatenácté narozeniny byly taky skvělé a osudové. A hlavně byly perfektní v tom, že právě na oslavě mých narozeniny jsem potkala svého budoucího přítele. A taky musím říct, že jsem byla velmi ráda, že mou první lásku nám to vydrželo dva roky. Nevím jak vy, ale já si myslím, že na první lásku je to docela hodně, navíc se v tak mladém věku.

A co mateřská láska?

Protože jak dneska koukám okolo sebe, tak mladí lidé spolu moc dlouho nevydrží. Co já tak nevím od známých, tak mladí lidé většinou spolu vydrží v půl roku maximálně rok. A opravdu by mě to zajímalo, proč láska takhle rychle vyprchá. Anebo se vidí přes růžové brýle? Nevím, v čem by byl háček. Nicméně jsem pět let sama. Vůbec nevím, co je na mě tak špatného, že nemohu zavadit o lásku, přitom já bych si tak už přála lásku. Chtěla bych s někým usínat. Nicméně ale vím, že jednoho dne mě to určitě potká a já budu šťastná. Protože každý člověk potřebuje lásku. A věříte v osudovou lásku na první pohled? Já ano. Já ji sice nezažila, ale vím, že ji moje kamarádka zažila. Její láska stále trvá a už je to deset let. Ti dva se hledali, až se našli. Taková jejich láska je naprosto dokonalá a já si říkám, že přesně takovou lásku, jako mají oni, bych si taky moc přála.