Která láska je pro vás nejdůležitější?

Existuje mnoho druhů lásky, jaké znáte?

1.) ZAMILOVANOST

Zamilovanost je taková podkategorie lásky. Znáte někoho dlouho, jsme velmi dobří, až se dá říct nejlepší kamarádi, máte se o čem bavit. Když jste spolu venku, máte nutkání na protějšek stále koukat, často se s ním smějete, máte motýlky v břiše. To je zamilovanost. City, které se postupem času změní na lásku.

2.) FYZICKÁ LÁSKA

Fyzická láska může vztah dost sevřít. Tuto lásku pocítíte, když je protějšek podle vašich představ, ale jen ve vzhledu. Neznáte jeho povahu, jen vzhled. Říkáte si, jak je krásný, jak má svaly, široká ramena, jak ona má úzký pas, široké boky, velké poprsí. Jenže pak časem zjistíte, že protějšek vám nevyhovuje povahou a charakterem, protože jste se pořádně nepoznali do hloubky. A to je špatně. Je dobré se držet toho, že na vzhledu nezáleží. Povaha, vlastnosti a charakter je mnohem důležitější, než je vzhled. Vzhled vám děti vychovávat nebude.

láska

3.) SPOLEČNÁ LÁSKA

Společná láska záleží na otevřenosti páru. K této lásce se můžete dostat klidně až za několik týdnů nebo měsíců. Zde záleží na svých slabinách, na své zranitelnosti. Pokud se časem dokážete s partnerem nebo partnerkou vzájemně otevřít, prohloubíte váš vztah a vaše společná cesta se ještě více a pevněji spojí. Pokud vás tedy každý den trápí nějaká minulost, kterou dokážete protějšku říct, tak děláte správný krok do vaší společné budoucnosti.

láska

4.) PRAVÁ LÁSKA

Často lidé neví, co pravá láska znamená. Představují si, že tento partner nebo partnerka je ten pravý člověk do jejich života. A to už třeba po pár měsících vztahu. Pravá láska se ale začne projevovat, až minimálně po roce. V tu dobu si můžete říct, že to může být pravá láska. Někdo si to však může říct, až když je s daným člověkem dva roky. O pravé lásce nemůžou mluvit například 17leté děti. Stává se, že se se do sebe dva lidé zamilují v nízkém věku a jsou spolu pak celý život. Ale to se v dnešní době už moc nestává.

Toto jsou takové základní druhy lásky, které snad zná každý. Která láska je pro vás nejdůležitější?