Jaké jsou výhody vestavěných skříní?

Dnes je na trhu nepřeberný výběr nejrůznějších skříní, a to všech velikostí, barev i druhů. Vybere si určitě každý. Ale co když chcete svou skříň na míru? Poté pouvažujte nad možností vestavěných skříní. Ty efektivně využijí prostor, který v bytě máte a dokážete ho využít na maximum.

šatna

Vestavěné skříně mají spoustu výhod. Jednou z nich je jejich velikost. Zejména ti, kteří mají hodně oblečení či věcí k uskladnění, ji ocení. Vestavěné skříně bývají vysoké až po strop daného prostoru a většinou velmi široké, takže se vám tam pohodlně vleze nespočet věcí. Pokud do nich budete ukládat hlavně oblečení, výhodou u je, že se vám do tak vysoké skříně vejdou na ramínka i například dlouhé šaty bez toho, aniž byste je vytahovali poté zmuchlané a nehezké.

Skříň si navíc můžete rozvrhnout tak, jak chcete vy. Většina skříní v obchodě je velmi podobně sestavených. Pokud vám nevyhovuje počet polic či celkové rozvržení, bude skříň na míru to pravé pro vás. Sami si určitě, jak chcete vnitřek skříně uspořádat, kolik chcete volného prostoru, kolik polic a podobně. Jen uvažte, že u takto vysokých skříní může být trochu problém dosáhnout až do horních polic.

Pokud máte menší prostor, určitě oceníte, že většina takových skříní disponuje posuvnými dveřmi. Pokud máte otevírací dveře, potřebujete mít před skříní dostatek prostoru na to, aby šli otevřít. U posuvných toto řešit nemusíte.

skříň

Mnoho lidí si myslí, že vestavěné skříně jsou o hodně dražší, než skříně, které nejsou tvořeny na míru, ale není to pravda. Pravda je, že vestavěnou skříň můžete pořídit i o chlup levněji než většinu skříní podobného rozměru. Nevýhodou je, že takovou skříň již nemůžete přestěhovat, pokud budete svůj byt či dům opouštět. Můžete ale zase o něco zdvihnout prodejní cenu. Jestli uvažujete o pořízení takového nábytku, podívejte se na skříně na míru https://www.sten-skrine.cz/.