Dokonalý obývák

Návrhy obývacích pokojů s velmi dekorativní. Všimli jste si, že mnoho lidí má opravdu krásný interiér? Já ano. A jsem totiž taková, že opravdu ráda koukám, jak to mají lidé doma udělané. Moc se mi líbí interiér. Co například zrcadla. Já si přeji mít doma opravdu mnoho zrcadel, nevím proč, ale mně se to moc líbí. Zatímco můj partner to přímo nesnáší. Přítel nemá rád zrcadla, pokud je jich prý moc. On říká, že mnoho zrcadel škodí. Nevím proč, ale shodli jsme se, že uděláme kompromis. Jenže já si myslím, že zrcadla dodají interiéru jemnost a prostor. Ale návrhy obývacích pokojů jsou taky dobré v tom, že vám je někdo speciálně navrhne, ale aby nevypadaly stejně jako každý druhý obývací pokoj. Já jsem si chtěla taky nechat navrhnout můj obývací pokoj.

Mám ráda vzdušné pokoje.

A potom jsem namířila na nějaké internetové stránky, kde byly návrhy obývacích pokojů. Musím říct, že toho bylo opravdu nepřeberné množství. Nevěděla jsem, jaký obývací pokoj si vybrat. Samozřejmě, že jsem byla limitovaná penězi. Jenže jsem si řekla, že tohle bude třeba jenom jedna jediná moje investice do obývacího pokoje. Tak jsem si to chtěla užít. A jak byste to udělali vy?

Nechte si navrhnout interiér.

Taky byste si nechali udělat pěkný obývací pokoj od někoho, kdo je profesionál? Anebo byste se radši do toho pustili sami? Já si myslím, že všechno má svá pro a proti. Takto jsem si řekla, že si nechám udělat alespoň návrh obývacího pokoje, že zbytek si udělám sama. Protože jsem si řekla, že když v obývacím pokoji bude i má myšlenka, tak bude celý obývací pokoj takový více osobitější a mě a rodině se tam bude lépe trávit volný čas. Návrhy obývacích pokojů přenechám těm, kteří touží po ultra designu. A návrhy obývacích pokojů jsou taky prima v tom, že se s designérem taky můžete dohodnout na různých postupech, protože to je velmi důležité pro celkový dojem z interiéru.