Finanční produkt přímo pro vás

Banky mají své podmínky při sjednávání hypoték a půjček nastavené přísně a není možné je žádným způsobem obejít. V nebankovním sektoru je nabízena v některých případech větší tolerance.

dolary

  • Nebankovní poskytovatel není tak kritický a chápe, že se mohou stát různé události, které zapříčiní například záznam v registru dlužníků.
  • Záznamy pochopitelně nejsou navěky.
  • Po několika letech se odstraní a vy máte opět čistý štít.

Jak ale překlenout tu dobu, kdy s vámi banka nepočítá?Tím, že využijete nabídky hypotéky https://www.nebankovni-hypoteky-uvery.cz/nebankovni-hypoteky/ v nebankovním sektoru. Tento finanční produkt je určen pro klienty, kteří potřebují konsolidovat půjčky, refinancovat hypotéku, vyplatit exekuce. Prostě si dát finanční záležitosti do pořádku a získat tak nad nimi opět přehled. Nebo můžete použít peníze na cokoliv. Jedná se totiž o hypotéku bezúčelovou.

  • Ze své nemovitosti můžete získat až sedmdesát procent z její odhadní ceny.
  • Splácet je pak možné i po dobu čtyřiceti let.
  • Podle toho je zřejmé, že měsíční splátky nebudou nikterak vysoké.

Není tím ovšem řečeno, že musíte splácet po dobu, po kterou se s poskytovatelem dohodnete. Jestliže se vaše financí situace natolik změní k lepšímu, že budete moci celou částku doplatit, pak tomu nic nebrání. Kdykoliv budete chtít, můžete také přejít do banky.

graf

Žádné poplatky předem

Odborníci, kteří se problematikou hypoték a úvěrů zabývají, vám jistě ochotně poradí, jak se dostat co nejlepším způsobem z finančních obtíží. Například, jak si sjednotit splátky, abyste platili skutečně co nejméně. Poplatků se nemusíte obávat ani při ocenění vaší nemovitosti. Ta se provede na náklady druhé strany. Vy jen zašlete fotografie a pak počkáte na písemné podklady. Nikdo na vás nebude tlačit. Až si vše skutečně dobře rozvážíte, bude jednání pokračovat.