Problémy s erekcí nejsou jen otázkou stáří


Jestliže vás ve vyšším věku přepadnou problémy s erekcí, nemusíte se bát. Problémy s erekcí jsou poměrně běžné. V posledních letech už zdaleka ne jenom u mužů vyššího věku, ale také u mladších ročníků. Čím to je? Může za tím stát mnoho věcí. Například psychické problémy. Erekce totiž není zdaleka jen záležitostí fyzické stránky našeho těla. Ale také, nebo možná dokonce především, naší psychiky. Náš psychický stav je důležitý a neměli bychom ho podceňovat. O duševním zdraví se dnes naštěstí ve společnosti řeší více než kdy předtím, a to je jen dobře. Neřešené psychické problémy mohou mít obrovské dopady, které v mnoha případech mohou bohužel končit až tragicky.

sex

A právě psychická nepohoda a stres má vliv na vaši erekci i libido. Vlivem stresu vůbec nemusí dojít k erekci, jelikož naše psychika ovlivňuje fyzické funkce našeho těla. A právě to může být příčina toho, že mladí lidé trpí poruchami erekce. Dnešní svět klade na mladé velké nároky, jsou vystaveni tlaku, musí se vyrovnávat s neustálými změnami, http://blesk.cz/clanek/zpravy-svet/445002/trump-zacal-s-desivymi-zmenami-hned-po-jmenovani-stopnul-obamovu-reformu.html hodně z nich nezná místo ve svém životě, mají problémy se školou, prací, navazováním vztahů. Pandemie covidu a s tím spojené lockdowny ještě psychické stavy u mladých zhoršili. Jak tedy z toho ven? Zajděte ke svému lékaři.

deprese

Nemá cenu se snažit problémy vyřešit svépomocí. Pokud máte problémy s erekcí v mladém věku, většinou to značí, že má vaše tělo nějaký problém, který je prostě třeba řešit. Lékař vám pomůže odhalit příčinu těchto problémů a bude se společně s vámi snažit ji odstranit. V případě psychických problémů vám doporučí určitě návštěvu psychiatra, psychologa, terapeuta nebo sexuologa, kteří už s vámi rozeberou vaše duševní zdraví a tím vám mohou pomoci vyřešit vaše problémy s erekcí. Pokud bude problém jinde, může ho lékař začít s vámi řešit například pomocí různých léků.