Levné sedací vaky mohou zastoupit sedací soupravy

Výroba sedacích vaků levně sází na jejich mimořádné vlastnosti – v první řadě na dostatek pohodlí, neformální vzhled, nízkou hmotnost a snadné přenášení napříč prostorem. Co ještě se o nich ví?

Nebudou vás bolet záda – pokud si výplň ve vaku usměrníte tak, abyste zaujali pohodlnou polohu, pocítíte úlevu a uvolníte potřebné svalové partie. Výhodou tohoto řešení je právě ona flexibilita, s níž dokážete zaujmout polohu téměř libovolnou. Čím větší je plocha a objem vaku, tím větší máte možnosti.

zelený sedací vak

Ulevíte bolavým nohám – velké vaky si můžete napolohovat i tak, abyste měli nohy výš, než tělo, anebo můžete dát nohy na taburet či na konferenční stolek, máte-li tu možnost. Po celodenní námaze či po sportu to přijde vhod, zvláště tehdy, jsou-li chodidla oteklá, uzavřená dlouhou dobu v pevné, špatně prodyšné obuvi.

hnědý sedací vak

Nevadí, když rozlijete svou kávu kolem sebe – pochopitelně káva rozlitá v klíně nikoho nepotěší, ale když se vám to přece jen přihodí na sedacím vaku, nemusíte být z toho v mrákotách, máte-li vak s nylonovým potahem a s vnitřní pogumovanou vrstvou, tekutina nepronikne dovnitř a snadno ji setřete z povrchu obalu vlhkým hadříkem, namočeným do roztoku vody s hydrogenuhličitanem sodným (jedlou sodou).

Budete mít kolem sebe něco barevného – šedá, černá a tmavé odstíny barev, např. tmavě modrá či tmavě hnědá mají nepříznivý vliv na naši auru – energetické pole, které naše tělo oživuje a má rozhodující vliv na celou řadu tělesných pochodů. Tyto barvy také neblaze působí na rozvoj depresí, úzkostí, smutku, špatné nálady a mohou vyvolávat i agresivitu a hormonální dysbalanci. Když si naopak vyberete sedací vak barevný, resp. když necháte promluvit svůj vnitřní hlas a barvu si zvolíte podle toho, jak se vám líbí, nikoli dle nějakého cizího módního vzorce, půjde o další krok k upevnění vašeho zdraví, především psychického.