Klíče

Nabízíme sdílení klíčů, které nám pomohly k lepšímu porozumění sama sebe. Dovedly nás k pravdivější komunikaci nejen s našimi dětmi, chuti si hrát a ke změně nevyhovujících postojů.

Místo konání: Klíč pro rodinu, Orlí 17, areál Minoritského kláštera 

Termíny jsou 28.5., 4.6. a 11.6. 2015
Doba konání od 17.30 do 19.30 hodin 
Cena 750 Kč, 200 Kč záloha, doplatek v hotovosti na prvním kurzu 

Přihlášení: Eva Batůšková 
batuskova@centrum.cz, 776 025 009


Lektoři:
Eva Batůšková – původně zdravotnické vzdělání jsem si doplnila na Pedagogické fakultě JČU – obor psychologie – arteterapie. Poté jsem získala Montessori vzdělání (Český národní diplom Montessori) a absolvovala další doplňující kurzy. Jsem členem asociace MISA ČR a lektorkou MISP – masáže do škol. Programy pro rodiče a děti vedu již 8 rokem. Na své životní cestě a díky jejím křižovatkám, jsem objevila spoustu nástrojů a dovedností a které mi pomohly. Ráda se o ně podělím.

Mgr. Milena Filková – jsem sociální pedagog. Absolvovala jsem tříleté studium psychoterapie na Pražské vysoké škole psychosociálních studií. Mám Český národní diplom Montessori a 8 letou praxi v práci s dětmi i vedení seminářů pro rodiče. Ráda výtvarně tvořím a koketuji s dramatickou výchovou. Jsem stále na cestě za objevováním světa lidské duše a ráda vás na ní poznám.